Новини AlfaCADа

02-12-2024
  1. Виправлення помилок

27-11-2024

  1. Інтерфейс користувача (GUI) було вдосконалено за допомогою нового стилю меню та списків (як частини полів зі списком). Для контрасту зі стилем «рамка», який використовувався раніше, цей стиль було названо стилем «курсор», і цей стиль став типовим. В основному він відповідає стилю меню, який зазвичай використовується в інших програмах, як у Windows, так і в Linux, і заснований на вказівці на поле меню вказівником, де вказане поле виділяється.
Якщо кількість полів меню перевищує розмір вікна меню, яке можна відобразити на робочому столі AlfaCAD (наприклад, під час вибору типу шрифту або шаблону штрихування), у правій частині меню чи списку використовується повзунок. Обидва стилі меню («рамка» та «курсор») також використовують клавіші зі стрілками вниз і вгору, клавіші перегортання (PgDn, PgUp), а також Home (початок меню або списку) і End (кінець меню або списку) ключі. 
За словами автора, стиль «рамка» вибрати швидше, оскільки рамка обмежує рух у вікні меню, але вона не обов’язково має бути такою інтуїтивно зрозумілою та зручною, як стиль «курсор», тому в «Меню» стиль» у меню «Параметри» можна вибрати стиль. Вибір запам'ятовується та відновлюється в наступних сесіях програми, доки він не буде змінений.

16-11-2024

  1. В інтерфейс користувача додано новий елемент, якого досі не було в AlfaCAD. Це слайдер (також відомий як «трек-бар»), горизонтальний або вертикальний, із зануреним гніздом із масштабованим великим пальцем.
Повзунок використовувався в діалоговому вікні шарів і використовується для швидкого прокручування між ними, коли кількість існуючих шарів значно перевищує кількість шарів, які можуть бути відображені одночасно в діалоговому вікні, що залежить від заданого розміру вікна робочого столу AlfaCAD і вибраний розмір шрифту інтерфейсу.

  1. Виправлено помилку в процедурі перевірки оновлень програми або її ресурсів у хмарі. У разі відсутності підключення до мережі або проблем із хмарою, коли приходить час перевірити, чи існує оновлення, застосовується обмеження часу в 5 секунд, після чого спроби підключитися до хмари припиняються.
  1. URL-адреса та облікові дані хмари більше не закодовані жорстко, їх можна редагувати у включеному файлі CLOUD.INI. Це дозволить надалі легко змінювати дані, не вимагаючи втручання в програму.

11-11-2024

  1. Покращено редагування полів редагування числових значень і текстових полів у діалогових вікнах. 

Наразі ці поля вже взаємодіють із вказівним пристроєм (мишею), наразі в дуже обмеженій мірі, лише для вказівки точки в тексті для розміщення курсору. 

У наступній ітерації програми будуть включені функції вибору тексту для вирізання або зміни. 

У разі полів числових значень (координати, параметри лінії, довжина, кут, відстань, кількість вершин або інше значення, специфічне для намальованого або редагованого об’єкта), курсор автоматично розміщується в полі редагування значення в кінці тексту . 

Це полегшує редагування значень, якщо така взаємодія потрібна.